Logo
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

Formimi Fillestar

Banner
Formimi fillestar i kandidatëve për magjistratë përfshin një periudhë tre vjecare që përbëhet nga:...

Formimi i Vazhduar

Banner
Në kuadër të përmbushjes së misionit të saj Shkolla e Magjistraturës ofron formimin e ...

Aktiviteti i fundit

Banner
Aktiviteti i fundit i Shkollës së Magjistraturës ...

24 APRIL 2019 / THE LIST OF WINNERS OF THE FIRST PHASE OF THE ADMISSION TEST FOR THE ACADEMIC YEAR 2019 – 2020

The list of winners of the first phase of the admission test for the academic year 2019 - 2020, who will take part in the second phase (Professional test) is as follows.
 
The winners of this phase are notified that the professional test will be on 26 April 2019, at 8.00, in the hall of Palace of Congresses.
 
No.
SCANTRON No.
NAME SURNAME
1
0247
Rudi Laze
2
0010
Albert Keraj
3
0195
Lirëza Sinollari
4
0078
Denisa Plaku
5
0112
Eni Kokalari
6
0033
Ardiola Çela
7
0103
Elona Mërtiri
8
0096
Elis Dine
9
0221
Nertil Dushku
10
0198
Lorina Shyti
11
0192
Ledio Sali
12
0129
Ermelinda Fejzo
13
0262
Vasjana Postol
14
0119
Entela Hasmujaj
15
0141
Eva Hysko
16
0105
Elton Frashëri
17
0230
Orgent Nazaj
18
0155
Gladiola Bregu
19
0036
Armida Kaçi
20
0251
Sokol Mara
21
0146
Fjorda Shqarri
22
0109
Emin Lusha
23
0180
Klarent Demiri
24
0193
Ledjana Shkurti
25
0089
Edmond Kasmi
26
0085
Edison Tatoshaj
27
0136
Esmeranda Basho
28
0091
Eduart Qehaja
29
0126
Erjon Murataj
30
0006
Ajkuna Anxhaku
31
0187
Lajda Bana
32
0135
Esida Bruçi
33
0212
Megi Strakosha
34
0102
Elona Gixhari
35
0264
Viola Tanto
36
0023
Amantja Levanaj
37
0206
Matilda Fetau
38
0068
Dajana Ndreja
39
0235
Redona Ndoni
40
0009
Albana Misja
41
0095
Elena Tafa
42
0076
Denis Hyka
43
0053
Besmira Vishe
44
0194
Leonard Suçi
45
0086
Edlira Çota
46
0158
Griselda Haxhiaj
47
0196
Lirim Bulica
48
0184
Klodjana Hida
49
0118
Eno Muja
50
0087
Edlira Llango
51
0124
Egesta Ahmetaj
52
0088
Edmond Vorfi
53
0080
Dorina Stroka
54
0252
Sokol Loci
55
0121
Entiljano Spahiu
56
0266
Vladimir Cjapi
57
0074
Denalda Muçaj
58
0114
Enkeleda Halilaj
59
0174
Julinda Gjika
60
0017
Alisa Spahja
61
0073
Dejvi Çelçima
62
0142
Evriklejda Semani
63
0035
Arjeta Plaku
64
0222
Nertila Kalanxhi
65
0229
Orald Hoxha
66
0055
Blerina Musabelliu
67
0042
Aurora Alimadhi
68
0110
Emirjana Dimo
69
0227
Oliana Gjergjefi
70
0075
Denarda Kanaj
71
0151
Gersiana SKifteri
72
0149
Gentiana Shkukullari
73
0267
Xhuana Abazi
74
0013
Albulena Kuliçi
75
0265
Vjola Goda
76
0094
Elda Zotaj
77
0257
Tomor Cano
78
0092
Eglantina Shabanaj
79
0054
Bledar Bala
80
0137
Esmeralda Shehu
81
0118
Enkelejda Patrioti
82
0039
Artenida Toska
83
0123
Eranda Cufo
84
0069
Daorta Berdaj
85
0259
Urim Kalia
86
0113
Eni Çulli
87
0108
Elvira Xhemali
88
0255
Suada Kurti
89
0004
Aida Hoxha
90
0202
Marilda Frashëri
91
0254
Stela Qako
92
0169
Iva Harka
93
0218
Ndriçim Halilaj
94
0232
Rajmonda Xhelollari
95
0172
Iva Bregasi
96
0210
Matilda Peza
97
0199
Lulzim Karini
98
0211
Matilda Kaleshi
99
0164
Ina Bajramaj
100
0040
Aulona Haxhiraj
101
0032
Ardian Karaj
102
0209
Matilda Çela
103
0104
Elsa Gjeli
104
0168
Irma Alushaj
105
0052
Besmira Arshiaj
106
0201
Maringelen Meta
107
0157
Greta Ambeli
108
0062
Blerta Aliu
109
0243
Romina Livadhi
110
0213
Metush Meçka
111
0021
Alsma Shehu
112
0167
Irena Zhurka
113
0225
Noel Veizi
114
0007
Alban Syri
115
0037
Arsiola Dyrmishi
116
0063
Blerta Hamzallari
117
0060
Blerina Mullisi
118
0237
Renata Balliu
119
0029
Anisa Tepelena
120
0162
Ilirjan Hysa
121
0153
Gerti Shani
122
0020
Alma Binaj
123
0048
Besfort Gjoleka



Informations

Mbylle