Logo
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

Formimi Fillestar

Banner
Formimi fillestar i kandidatëve për magjistratë përfshin një periudhë tre vjecare që përbëhet nga:...

Formimi i Vazhduar

Banner
Në kuadër të përmbushjes së misionit të saj Shkolla e Magjistraturës ofron formimin e ...

Aktiviteti i fundit

Banner
Aktiviteti i fundit i Shkollës së Magjistraturës ...

24 prill 2019 / Lista e fituesve të fazës së parë të provimit të pranimit për vitin akademik 2019 - 2020

Lista e fituesve të fazës së parë të provimit të pranimit për vitin akademik 2019 - 2020, të cilët do të marrin pjesë në fazën e dytë (Testi Profesional) është si më poshtë vijon.
 
Njoftohen të gjithë fituesit e kësaj faze që testi profesional do të zhvillohet më datë 26 prill 2019, ora 8.00, në Hollin e Pallatit të Kongreseve.
 
NR NR. SCANTRON EMËR MBIEMËR
1 0247 Rudi Laze
2 0010 Albert Keraj
3 0195 Lirëza Sinollari
4 0078 Denisa Plaku
5 0112 Eni Kokalari
6 0033 Ardiola Çela
7 0103 Elona Mërtiri
8 0096 Elis Dine
9 0221 Nertil Dushku
10 0198 Lorina Shyti
11 0192 Ledio Sali
12 0129 Ermelinda Fejzo
13 0262 Vasjana Postol
14 0119 Entela Hasmujaj
15 0141 Eva Hysko
16 0105 Elton Frashëri
17 0230 Orgent Nazaj
18 0155 Gladiola Bregu
19 0036 Armida Kaçi
20 0251 Sokol Mara
21 0146 Fjorda Shqarri
22 0109 Emin Lusha
23 0180 Klarent Demiri
24 0193 Ledjana Shkurti
25 0089 Edmond Kasmi
26 0085 Edison Tatoshaj
27 0136 Esmeranda Basho
28 0091 Eduart Qehaja
29 0126 Erjon Murataj
30 0006 Ajkuna Anxhaku
31 0187 Lajda Bana
32 0135 Esida Bruçi
33 0212 Megi Strakosha
34 0102 Elona Gixhari
35 0264 Viola Tanto
36 0023 Amantja Levanaj
37 0206 Matilda Fetau
38 0068 Dajana Ndreja
39 0235 Redona Ndoni
40 0009 Albana Misja
41 0095 Elena Tafa
42 0076 Denis Hyka
43 0053 Besmira Vishe
44 0194 Leonard Suçi
45 0086 Edlira Çota
46 0158 Griselda Haxhiaj
47 0196 Lirim Bulica
48 0184 Klodjana Hida
49 0118 Eno Muja
50 0087 Edlira Llango
51 0124 Egesta Ahmetaj
52 0088 Edmond Vorfi
53 0080 Dorina Stroka
54 0252 Sokol Loci
55 0121 Entiljano Spahiu
56 0266 Vladimir Cjapi
57 0074 Denalda Muçaj
58 0114 Enkeleda Halilaj
59 0174 Julinda Gjika
60 0017 Alisa Spahja
61 0073 Dejvi Çelçima
62 0142 Evriklejda Semani
63 0035 Arjeta Plaku
64 0222 Nertila Kalanxhi
65 0229 Orald Hoxha
66 0055 Blerina Musabelliu
67 0042 Aurora Alimadhi
68 0110 Emirjana Dimo
69 0227 Oliana Gjergjefi
70 0075 Denarda Kanaj
71 0151 Gersiana SKifteri
72 0149 Gentiana Shkukullari
73 0267 Xhuana Abazi
74 0013 Albulena Kuliçi
75 0265 Vjola Goda
76 0094 Elda Zotaj
77 0257 Tomor Cano
78 0092 Eglantina Shabanaj
79 0054 Bledar Bala
80 0137 Esmeralda Shehu
81 0118 Enkelejda Patrioti
82 0039 Artenida Toska
83 0123 Eranda Cufo
84 0069 Daorta Berdaj
85 0259 Urim Kalia
86 0113 Eni Çulli
87 0108 Elvira Xhemali
88 0255 Suada Kurti
89 0004 Aida Hoxha
90 0202 Marilda Frashëri
91 0254 Stela Qako
92 0169 Iva Harka
93 0218 Ndriçim Halilaj
94 0232 Rajmonda Xhelollari
95 0172 Iva Bregasi
96 0210 Matilda Peza
97 0199 Lulzim Karini
98 0211 Matilda Kaleshi
99 0164 Ina Bajramaj
100 0040 Aulona Haxhiraj
101 0032 Ardian Karaj
102 0209 Matilda Çela
103 0104 Elsa Gjeli
104 0168 Irma Alushaj
105 0052 Besmira Arshiaj
106 0201 Maringelen Meta
107 0157 Greta Ambeli
108 0062 Blerta Aliu
109 0243 Romina Livadhi
110 0213 Metush Meçka
111 0021 Alsma Shehu
112 0167 Irena Zhurka
113 0225 Noel Veizi
114 0007 Alban Syri
115 0037 Arsiola Dyrmishi
116 0063 Blerta Hamzallari
117 0060 Blerina Mullisi
118 0237 Renata Balliu
119 0029 Anisa Tepelena
120 0162 Ilirjan Hysa
121 0153 Gerti Shani
122 0020 Alma Binaj
123 0048 Besfort Gjoleka



Njoftime

Mbylle